Byzylyk me gurë, Ulohan, ALDO

4190L

SKU: 13638143

Byzylyk me gurë zirkon të bardhë dhe jeshil.

M/L
S/M
Silver
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Byzylyk me gurë zirkon të bardhë dhe jeshil.80% Zirkon,20% Tunxh

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë