Byzylyk me një pllakëz të varur Parfois

990L

SKU: 188646

Byzylyk në formë zinxhiri me një pllakëz të varur

U
Gold
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Byzylyk me lidhje zinxhir dhe me një pllakëz me detaj syri të varur në mes. 60% Hekur, 30% Zink, 10% Guaskë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë