Byzylyk me një zemër të varur Parfois

SKU: 187528

Byzylyk i rregullueshëm me një zemër të varur

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Byzylyk me rregullues çeliku dhe me një zemër të varur në mes. 55% Poliester, 25% Çelik, 15% Guaskë, 5% Gomë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë