Byzylyk me rruaza dhe guaska, Parfois

1190L

SKU: 200403_PM

Byzylyk me rruaza dhe guaska.

MASE STANDARTE
Pastel shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Byzylyk me rruaza dhe guaska.10% Hekur, 10% Rezinë, 10% Poliuretan termoplastik, 20% Guaskë, 20% Gur, 30% Akrilik

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë