Byzylyk me detaje rruazash Parfois

SKU: 183287

Byzylyk i rregullueshëm me efekt të dyfishtë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Byzylyk me efekt të dyfishtë dhe gjerësi të rregullueshme, dizajn me detaje rruazash shumëngjyrëshe të vendosura në mes. 10% Gomë, 30% Çelik, 60% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

,

Përzgjidhni gjininë