Byzylyk me rruaza, Parfois

SKU: 200798_HM

Byzylyk me rruaza shumëngjyrëshe.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Byzylyk me rruaza shumëngjyrëshe.10% Akrilik, 10% Tunxh, 10% Poliuretan termoplastik, 70% Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë