Byzylyk me sy Parfois

2290L

SKU: 182587

Byzylyk me sy çeliku dhe kristale

Prerje unike
Rose Gold
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Byzylyk me sy çeliku dhe kristale të zinj ,Përbërje: 10%Qelq 90%Çelik

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

MASE STANDARTE, Prerje unike

Color Filter

ROZE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA