Byzylyk me sy Parfois

SKU: 132059

Byzylyk me sy me rrip të hollë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Byzylyk me sy gold me rrip të hollë me kopsë për ngushtim ,Përbërje: 80%Bakër 10%hekur 10%Kristale qelqi

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit