Byzylyk me thurje metalike Parfois

2690L

SKU: 187318

Byzylyk me thurje metalike rrjetë dhe me një zemër në mes

Prerje unike
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Byzylyk me tekturë rrjete metalike dhe me një zemër në mes, me gjerësi të rregullueshme në disa nivele për përshtatje. 100% Çelik

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë