Byzylyk me zemër në mes Parfois

1345L

SKU: 166494

Byzylyk me teksturë të thurur

ONE SIZE
Prerje unike
E zeze
Gold
Silver
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Byzylyk çeliku me një detaj zemër në mes dhe me teksturë të thurur, mundësi për mbyllje në disa nivele për përshtatje me dorën. 100% Celik

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Përzgjidhni gjininë

Sipas sezonit

,