Byzylyk me zemër, Parfois

2290L

SKU: 197745_RG

Byzylyk i hollë me një zemër në mes

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Byzylyk i hollë me një zemër në mes dhe me një detaj guri. 5% Xham Kristali 95% Çelik inoksi

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë