Byzylyk me zemra Parfois

1145L

SKU: 179655

Byzylyk me detaje të lëkundshme

ONE SIZE
Prerje unike
Shumengjyreshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Byzylyk me përbërje çeliku dhe me disa zemra të lëkundshme midis; mundësi për mbyllje në disa nivele për përshtatje me dorën. 30% Smalt, 70% Celik

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Përzgjidhni gjininë

Sipas sezonit

,