Byzylyk Okaidi

490L

SKU: 92694416

Byzylyk me rruaza

TU
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Byzylyk me rruaza, me ngjyra dhe dizajne të ndryshme. 70% Akrilik 5% Elastan 5% Metal 20% Lesh

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë