Byzylyk, Parfois

SKU: 197628_GD

Byzylyk me detaje rruazash

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Byzylyk me detaje rruazash, me dy tonalitete, me rrip me gjerësi të rregullueshme. 10% Akrilik 40% Guaskë 50% Bronz

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë