Byzylyk, Parfois

SKU: 198389_PM

Byzylyk me detaje rruazash dhe guaskash

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Byzylyk me detaje rruazash dhe guaskash, me disa tonalitete. 20% Xham 20% Guaskw 5% Hekur 5% Gurw 50% Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë