Byzylyk, Parfois

1190L

SKU: 196021_GD

Byzylyk me detaje metalike zbukuruese

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Byzylyk me detaje metalike zbukuruese dhe rrip me gjerësi të rregullueshme. 40% Zink 60% Bronz

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë