Byzylyk, Parfois

1190L

SKU: 196110_GD

Byzylyk me detaje të vogla metalike

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Byzylyk me detaje të vogla metalike dhe rrip me gjerësi të rregullueshme. 50% Bronz 50% Çelik

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë