Byzylyk, Parfois

SKU: 199982_HM

Byzylyk me detaje rruazash

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Byzylyk me detaje rruazash, me disa tonalitete dhe rrip me gjerësi të rregullueshme. 25% Xham 25% Perlë 50% Hekur

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë