Byzylyk Parfois

3490L

SKU: 186305

Byzylyk me teksturë thurjeje

Prerje unike
Gold
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Byzylyk çeliku me teksturë thurjeje dhe me një motiv dekorues në mes, mbyllje me tokëz. 100% Celik

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë