Byzylyk shumëngjyrësh, Parfois

SKU: 199043_BM

Byzylyk me një detaj syri në mes

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Byzylyk me një detaj syri në mes me disa tonalitete, rrip me gjerësi të rregullueshme. 10% Enamel 20% Çelik inoksi 70% Poliestwr

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë