Byzylyk shumëngjyrësh, Parfois

SKU: 198411_PM

Byzylyk shumëngjyrësh

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Byzylyk shumëngjyrësh me detaje guaskash dhe rruazash. 20% Bakër 20% Hekur 30% Xham 30% Guaskë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë