Byzylyk Parfois

1290L

SKU: 170198

Byzylyk i gjerë me dizajn bazik

ONE SIZE
U
E verdhë
Silver
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Byzylyk i gjerë me dizajn bazik dhe mekanizëm hapjeje në mes. 100% Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë