Çantë nga linja Jessica,CARPISA

2100L

SKU: BSA70201442

Çanta pazar me ngjyra të forta nga linja Jessica by Carpisa. Modeli ka dy doreza të mëdha ideale për transport të rehatshëm dhe një mbyllje praktike me zinxhir.

Bezhë
E zeze
Koral
Mustarde
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Material sintetik
Thellësia (cm): 12
Gjatësia (cm): 29
Gjerësia (cm): 24

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë