Çanta nga linja Priscilla, Carpisa

2800L

SKU: BSA24103541

Çanta nga linja Priscilla nga Carpisa

10X31X26
Bezhë
E zeze
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Çanta nga linja Priscilla nga Carpisa. Modeli ka një dorezë të madhe ideale për transport të rehatshëm dhe një mbyllje praktike me zinxhir. Modeli kompletohet me një rrip supe dhe një zinxhir të lëvizshëm.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë