Çantë supi për meshkuj, Carpisa

2100L

SKU: BSA28805941

Çanta supi për meshkuj nga linja Brampton Go nga Carpisa në material me ngjyrë të fortë me pamje granate. Çanta e shpatullave përbëhet nga një ndarje kryesore e mirëstrukturuar, me një organizim të brendshëm fiks, ku mund të rregulloni aksesorët tuaj për përdorimin tuaj. Paneli i përparmë dhe pjesa e pasme e çantës kanë dy ndarje, njëra me zinxhir.

4X22X41
Bezhë
E zeze
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çanta supi për meshkuj nga linja Brampton Go nga Carpisa në material me ngjyrë të fortë me pamje granate. Çanta e shpatullave përbëhet nga një ndarje kryesore e mirëstrukturuar, me një organizim të brendshëm fiks, ku mund të rregulloni aksesorët tuaj për përdorimin tuaj. Paneli i përparmë dhe pjesa e pasme e çantës kanë dy ndarje, njëra me zinxhir.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit