Cantat me perralla (Canta me histori fantastike), Prenatal

800L

SKU: ARBA49071

Ky libër ka formën e një çante prej vërteti, me rrip ngjyrë rozë për ta mbajtur në dorë dhe elegante sa më s’ka, hapet si një çantë prej vërteti, por brenda ka… 7 përralla me personazhe të paharrueshme, që mund t’i marrësh me vete ngado. Merre çantën e dorës, vogëlushe, që të lexosh dhe pastaj të shkosh e të takosh një balerinë yll të bukur, një dragua të uritur, një sërë sirenash… që do t’i kesh gjithmonë pranë.

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Ky libër ka formën e një çante prej vërteti, me rrip ngjyrë rozë për ta mbajtur në dorë dhe elegante sa më s’ka, hapet si një çantë prej vërteti, por brenda ka… 7 përralla me personazhe të paharrueshme, që mund t’i marrësh me vete ngado. Merre çantën e dorës, vogëlushe, që të lexosh dhe pastaj të shkosh e të takosh një balerinë yll të bukur, një dragua të uritur, një sërë sirenash… që do t’i kesh gjithmonë pranë.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë