Cantat me perralla (Canta me histori magjike), Prenatal

800L

SKU: ARBA49064

Ky libër ka formën e një çante prej vërteti, me rrip bojëqielli për ta mbajtur në dorë dhe elegante sa më s’ka, hapet si një çantë prej vërteti, por brenda ka… 7 përralla me personazhe të paharrueshme, që mund t’i marrësh me vete ngado. Merre çantën e dorës, vogëlushe, që të lexosh dhe pastaj të shkosh e të takosh Froin me njëbrirëshin, princeshën e llastuar, Lunabelën e Silverinën… Ato do t’i kesh gjithmonë pranë.

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Ky libër ka formën e një çante prej vërteti, me rrip bojëqielli për ta mbajtur në dorë dhe elegante sa më s’ka, hapet si një çantë prej vërteti, por brenda ka… 7 përralla me personazhe të paharrueshme, që mund t’i marrësh me vete ngado. Merre çantën e dorës, vogëlushe, që të lexosh dhe pastaj të shkosh e të takosh Froin me njëbrirëshin, princeshën e llastuar, Lunabelën e Silverinën… Ato do t’i kesh gjithmonë pranë.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë