• Cante 1
  • Cante 2
  • Cante 3
  • Cante 4
  • Cante 5
  • Cante 6
  • Cante 7

Cante Carpisa

4200L 2100L

SKU: BS856001S20

Canta me nje doreze te dyfishte qe duhet te mbahet ne sup Ky model ka nje doreze te dyfishte me mbyllje permes zinxhirit me logon e brendit Carpisa dhe nje aksesor i vogel ne forme zemre Brendesia eshte e bollshme dhe ka nje xhep te brendshem ne forme zemre 100% PVC

Bezhe
Blu
Kuqe
Kuqe Blu
Lejla
Zeze
29*32.5*15.5
FshijeGuida e masave
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , , ,
..