• Cante 1
  • Cante 2
  • Cante 3

Cante Carpisa

4200L 2100L

SKU: BS856103S20

Cante e vogel me rrip te gjate Hapesira e brendshme mbyllet me zinxhir dhe nje mekanizem magneti 100% PVC

Lejla Shumengjyresh
17*23*8
FshijeGuida e masave
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
..