Çantë supi Mango

1295L

SKU: 87044382

Çantë dore xhins

99
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Çantë e vogël dore, teksturë xhinsi dhe stil baguette, me rrip të shkurtër dhe mbyllje me zinxhir. 50% Pambuk, 50% Pambuk i ricikluar

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA