Çantë supi Mango

1995L

SKU: 87095661

Çantë dore me rrip të dyfishtë

99
E verdhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Çantë e vogël dore, stil baguette dhe teksturë lëkure. Me rrip të dyfishtë për mbajtje në dorë dhe mbyllje me magnet. 100% Poliuretan

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

E VERDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA