Çantë beli e modifikueshme Parfois

SKU: 188144

Çantë beli që mund të mbahet edhe si çantë supi me rrip të modifikueshëm

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë beli që mund të mbahet edhe si çantë supi me rrip të modifikueshëm, mbyllje në formë zarfi me kapëse metalike dhe me efekt lëkure.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë