Çantë beli efekt lëkure Mango

1495L

SKU: 87004776

Çantë beli efekt lëkure krokodili, me rrip me gjatësi të rregullueshme

99
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë beli efekt lëkure krokodili, me rrip me gjatësi të rregullueshme dhe zinxhir të sipërm . 100% Imitim lekure

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë