Çantë biznesi, Carpisa

8400L

SKU: BSB87503543

Çantë biznesi, për meshkuj nga linja Capable Pro e bërë prej lëkure imitim të butë.
Ndarje me mbyllje zinxhir,
Ndërtim i brendshëm i mirëstrukturuar me ikona që tregojnë funksionet e përdorimit të xhepave,
Xhep i jashtëm me zinxhir në pjesën e përparme,
Rrip supe i rregullueshëm dhe i lëvizshëm,
Dorezat në krye,
Ndarje për PC deri në 16″.

Blu
E zeze
Gri
Jeshile e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Përbëhet nga: 100 % Poliuretan , Përmasat: 8X41X30

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë