Çantë Carpisa

1540L

SKU: BT746803C00

Çantë

43x25.5x11-19x22x4
Blu
E kuqe
E zeze
Ushtarake
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Cante shpine eshte nje model praktik i palosshem i bere nga pelhura Kur eshte e hapur eshte e bollshme Mbyllja kryesore me zinxhir qendror dhe xhep anesor me zinxhir 100% Poliester

Sipas markës

Përzgjidh masën

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit