Çantë Carpisa

825L

SKU: VB772601C00

Çantë

29*22*9
Blu
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Canta e udhetimit eshte nje model me madhesi te mesme te bere nga poliesteri me doreza praktike mbajtese Nje l aksesor unisex per ruajtjen e sendeve te udhetimit ose hapesirave per te mbajtur dokumentet e udhetimit Rrjetja e perparme ju lejon te shihni menjehere permbajtjen e cantes tuaj dhe te gjeni ate qe ju nevojitet 100% Poliester

Sipas markës

Përzgjidh masën

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë