Çantë Carpisa

SKU: BS933002W20

Çantë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Kjo çantë laptopi nga linja DIANA nga Carpisa është pa dyshim e veçantë dhe e krijuar për një grua që mban gjithmonë një jetë të ngarkuar, duke shkuar nga zyra në mbrëmjet me miqtë. Shtë një çantë kompjuteri shumë e gjerë, me një formë drejtkëndëshe, e cila përmban një qese praktike laptopi brenda. Doreza e dyfishtë me përfundime metalike është shumë elegante, si dhe e rehatshme 100% PVC

Sipas markës

Përzgjidh masën

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit