Çantë Carpisa

4200L

SKU: BT785207C00

Çantë

11X24X34
blu
E zeze
gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çanta e shpinës me një zinxhir të dyfishtë nga linja LANDON GO nga Carpisa është një aksesor mashkullor me një stil të përjetshëm. Seksioni kryesor mbyllet me një zinxhir të dyfishtë për qasje të lehtë nga të dy anët. Ka një xhep të madh përpara që mund të mbyllet me zinxhir, ideal për futjen e objekteve ose dokumenteve. Ka një dorezë të vendosur në pjesën e pasme dhe rripa të rregullueshëm të mbushur me pëlhurë rrjetë për transport të rehatshëm. 100% Najlon

Sipas markës

Përzgjidh masën

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë