Çantë Carpisa

4900L

SKU: BT991802941

Çantë me rripa për mbajtjen në dorë dhe me një rrip supi i cili mund të ndahet dhe të përdoret për mbajtjen në shpinë. Me një xhep të jashtëm ku ndodhet një mushama për mbulimin e Çantës gjatë ditëve me shi. Me mbyllje me zinxhir.

E kuqe
E zeze
Gri perle
Jeshile e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë me rripa për mbajtjen në dorë dhe me një rrip supi i cili mund të ndahet dhe të përdoret për mbajtjen në shpinë. Me një xhep të jashtëm ku ndodhet një mushama për mbulimin e Çantës gjatë ditëve me shi, me përmasa 12x32x41cm.100% Poliestër

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , ,

Sipas sezonit

,

Sipas gjinisë

,