Çantë Carpisa

SKU: BT660601C00

Çantë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Cante e vogel per tu lidhur ne mes shume funksionale Eshte e pershtatshme per te transportuar te gjitha gjerat themelore dhe per te udhetuar lirshem Kjo eshte nje cante e bute qe shkon lehtesisht me te gjitha veshjet

Sipas markës

Përzgjidh masën

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit