Çantë celulari me printe florale, Parfois

SKU: 204119_OR

Çantë celulari me printe florale, me rrip të gjatë.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë celulari me printe florale, me rrip të gjatë. Përmasat: 11x20x4cm.100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë