Çantë celulari me printe, Parfois

SKU: 205700_EC

Çantë celulari me printe, me përmasa 9x18x5cm.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë celulari me printe, me përmasa 9x18x5cm.100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë