Çantë crochet me dy doreza, Parfois

4490L

SKU: 209478_EC

Çantë crochet me dy doreza dhe rrip të gjatë. Përmasat: 22x27x10cm.

m
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çantë crochet me dy doreza dhe rrip të gjatë. Përmasat: 22x27x10cm.20%Poliuretan,40%Pambuk,40%Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë