Çantë supi me teksturë kamoshi Parfois

2245L

SKU: 185311

Çantë me rrip zinxhir

m
E zeze
Jeshile kaki
Kamel
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë crossbody me mbyllje magnetike dhe rrip në formë zinxhiri, me disa xhepa të brendshëm. 70% Poliester, 30% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë