Çantë dore Carpisa

1400L

SKU: AA785209939

Çantë dore për meshkuj nga linja Landon Go

2X24X17
Blu
E zeze
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çantë dore për meshkuj nga linja Landon Go, me një xhep të jashtëm dhe mbyllje me zinxhir. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit