Çantë dore, Carpisa

1500L

SKU: BS973502441

Çantë dore e linjës Flavia. Me rrip të dyfishtë për mbajtjen në dorë dhe me një rrip me gjatësi të rregullueshme

14X40X26
Bezhë
E zeze
Krem
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Çantë dore e linjës Flavia. Me rrip të dyfishtë për mbajtjen në dorë dhe me një rrip me gjatësi të rregullueshme. Me një xhep në pjesën e jashtme dhe të brëndshme. Mbyllje me zinxhir. 100% PVC

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë