Çantë dore Carpisa

1680L

SKU: BSA04701541

Çantë dore, me dy tonalitete, efekt lëkurë

14X34X24
Bezhë
E zeze
Jeshile
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Çantë dore, me dy tonalitete, efekt lëkurë, me mbyllje me zinxhir dhe me një rrip të gjatë për mbajtjen në sup. 100% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë