Çantë dore e thurur Parfois

4490L

SKU: 187637

Çantë dore me një rrip supi të ndashëm

l
bezhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë me teksturë thurjeje, me mbajtëse dore dhe një rrip të gjatë e të ndashëm për mbajtje në sup. 100% Letër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë