Çantë dore, Mango

7490L

SKU: 17062883

Çantë dore, efekt lëkurë, me dy rripa për mbajtjen në dorë dhe me një rrip me gjatësi të rregullueshme

99
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë dore, efekt lëkurë, me dy rripa për mbajtjen në dorë dhe me një rrip me gjatësi të rregullueshme, mbyllje me zinxhir dhe me një tokëz dekoruese në pjesën e jashtme. 100% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë