Çantë dore, Mango

2990L

SKU: 27055760

Çantë dore prej kashte me një rrip të gjatë për mbajtjen në sup

Bezhë
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë dore prej kashte me një rrip të gjatë për mbajtjen në sup, me dy tonalitete dhe mbyllje me kordon shtrëngues. 100% Kashtë

Sipas markës

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë